Trener- og laglederinfo vil bli oppdatert i løpet av kort tid.


Treningstider 2019/2020

SUPERLAG + Tematreninger

SUPERLAG + Fysisk Lek

Mandag 18:00 - 19:00 (Hundvåghallen A)

Målvaktstrening

Torsdag 17:00 - 20:00 (Hundvåghallen B)

Treningstider 2019/2020

GUTTER

G-2014

Onsdag 17:00 - 18:00 (Hundvåg skole)

G-2013

Tirsdag 18:00 - 19:00 (Hundvåg skole)

G-2012

Torsdag 18:00 - 19:00 (Hundvåg skole)

G-2011

Torsdag 16:00 - 17:00 (Hundvåghallen A)

G-2010

Onsdag 17:30 - 18:30 (Hundvåghallen B)

Torsdag 16:00 - 17:00 (Hundvåghallen A)

G-2009

Mandag 18:30 - 20:00 (Rosenberghallen)

Onsdag 17:00 - 18:00 (Hundvåghallen B)

G-2008

Mandag 16:30 - 18:00 (Hundvåghallen A)

Onsdag 16:00 - 17:00 (Hundvåghallen B)

Fredag 16:00 - 17:00 (Hundvåghallen B)

G-2007/2006

Mandag 16:30 - 18:00 (Hundvåghallen A)

Onsdag 16:00 - 17:30 (Hundvåghallen A)

Torsdag 19:00 - 20:30 (Hundvåghallen A)

Fredag 15:00 - 16:30 (Hundvåghallen A) med G-2005

G-2005

Fredag 15:00 - 16:30 (Hundvåghallen A) med G2006/2007

G-2005 har for øvrig et treningssamarbeid med SIF G-2005 og følger deres treningstider

Herrer A

Tirsdag 20:30 - 22:00 (Hundvåghallen A)

Onsdag 20:30 - 22:00 (Tastahallen)

Treningstider 2019/2020

JENTER

J-2014

Onsdag 17:00 - 18:00 (Hundvåg skole)

J-2013

Onsdag  18:00 - 19:00 (Hundvåg skole)

J-2012

Torsdag 17:00 - 18:00 (Hundvåghallen B)

J-2011

Tirsdag 16:00 - 17:00 (Hundvåghallen A)

J-2010 (Skeie)

Tirsdag 17:00 - 18:00 (Hundvåghallen B)

Onsdag 17:00 - 18:00 (Skeie skole)

J-2010 (Hundvåg)

Onsdag 17:30 - 18:30 (Hundvåghallen A)

J-2009

Tirsdag 17:00 - 18:30 (Hundvåghallen A)

Fredag 16:30 - 17:45 (Hundvåghallen A)

J-2008

Mandag 17:30 - 18:30 (Hundvåghallen B)

Onsdag 19:00 - 20:00 (Hundvåg skole)

Fredag 17:45 - 19:00 (Hundvåghallen A)

J-2007

Mandag 16:00 - 17:30 (Hundvåghallen B)

Tirsdag 18:00 - 19:30 (Hundvåghallen B)

Onsdag 19:00 - 20:00 (Rosenberghallen)

J-2006

Tirsdag 18:30 - 20:00 (Rosenberghallen)

Torsdag 17:30 - 19:30 (Rosenberghallen)

Torsdag 18:00 - 20:00 (Hundvåghallen B, halv bane)

Søndag 18:00 - 20:00 (Hundvåghallen B)

J-2005

Mandag 17:00 - 18:30 (Rosenberghallen)

Tirsdag 15:00 - 17:00 (Hundvåghallen B)

Onsdag 20:30 - 22:00 (Hundvåghallen A)

Fredag 17:00 - 19:00 (Hundvåghallen B)

J-2004

Mandag 15:00 - 16:30 (Hundvåghallen A)

Tirsdag 18:30 - 20:30 (Hundvåghallen A)

Torsdag 15:00 - 17:00 (Hundvåghallen B) med J-2003

J-2003

Tirsdag 19:30 - 21:00 (Hundvåghallen B)

Damer A + Jenter-18

Mandag 19:00 - 20:30 (Hundvåghallen A)

Onsdag 18:30 - 20:30 (Hundvåghallen A)

Torsdag 17:00 - 19:00 (Hundvåghallen A)

Damer B

Mandag 20:30 - 22:00 (Hundvåghallen A)

Torsdag 20:30 - 22:00 (Hundvåghallen A)

Bring-lag, jenter

Onsdag 20:00 - 22:00 (Hundvåghallen B)

Torsdag 20:30 - 22:00 (Hundvåghallen A)